תומר יפרח | עורכי דין פלילי ותעבורה חיפה, קריות

עו"ד תומר יפרח

עו"ד תומר יפרח

תושבי חיפה? קריות? קיבלתם דו"ח? קיבלתם זימון לבית משפט לתעבורה? זה הזמן לפנות לעורך דין תעבורה הבקיא בתחום.

פנה בהקדם לעו"ד תעבורה, תומר יפרח, בעל ניסיון רב בייעוץ וייצוג בתיקי תעבורה.

בחרו אזור שירות: חיפה, קריות.

ייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות!

צור קשר כבר עכשיו
בטל' 052-5655584

  • עורכי דין בחיפה
  • עורכי דין תעבורה בקריות
  • עורכי דין תעבורה בחיפה
  • עורך דין תעבורה בקריות
  • עורך דין תעבורה בחיפה
  • עורך דין פלילי בחיפה, בקריות והסביבה

עו"ד תעבורה – עו"ד תומר יפרח – מי אני?

עו"ד תומר יפרח בעל וותק של כ- 11 שנים במקצוע ובעל ניסיון עשיר כתובע פלילי במשטרת ישראל.

הוא מכיר היטב את כל הנפשות הפועלות בתחום הייצוג הפלילי. עו"ד יפרח מתמקד בייצוג נאשמים במשפט הפלילי והתעבורה באופן מקצועי תוך הסבר ושקיפות מלאה על כל שלב בתהליך הטיפול בתיק.

אל תגיע לחקירה משטרתית ללא ייצוג של עורך דין מומחה בתחום הפלילי והתעבורה. אל תאפשר למילה לא נכונה שלך לקבוע את התנהלות התיק שלך ואת העתיד שלך.

עו"ד תומר יפרח מתמחה במשפט פלילי ובדיני תעבורה. משרדו הראשי ממוקם במיקום מרכזי בקרית ביאליק בקרבת הקריון. עו"ד יפרח תומר מייצג בבתי משפט ומלווה בתחנות משטרה בחיפה, אזור הקריות, עכו, נהריה, כרמיאל והצפון. כמו כן עו"ד יפרח מגיע לכל איזור בארץ בהתאם למיקום בית המשפט בו מתנהל התיק.

עורך דין תומר יפרח מגיע ישירות לתחנת המשטרה בה נמצא הנאשם כדי לתת מענה מיידי.

במקרים דחופים של תאונה רצינית עם נפגעים, מעצר ו/או חקירה משטרתית צור קשר ישירות לנייד 0525655584 של עו"ד תומר יפרח 24 שעות ביממה מיד כשהנאשם נעצר או התבקש להגיע לחקירה.

המשרד עוסק בתחום התעבורה:

– נהיגה בשכרות ותחת השפעת אלכוהול ו/או סמים

– נהיגה ללא רישיון וללא ביטוח ונהיגה בזמן פסילה

– עבירות של נהג חדש

– שלילת רישיון מנהלתית ו/או עד תום ההליכים

– עבירות מהירות, רמזור אדום, פלאפון, חציית קו הפרדה רצוף ועוד

– עבירות שגרמו לתאונת דרכים

– שלילת רישיון ע"י המכון הרפואי לבטיחות בדרכים ורשות הרישוי

– עבירות חניה

– ערעורים על פסקי דין של בית משפט לתעבורה

עו"ד תומר יפרח מייצגת בכל בתי המשפט לתעבורה בצפון הארץ – מחדרה ועד קרית שמונה.
בעיקר באזור חיפה, קריות.

עורכי דין תעבורה (חיפה, קריות) תחומי העיסוק של עו"ד תומר יפרח:

נהיגה בשכרות | עבירות של נהיגה בשכרות על סמך בדיקות ינשוף ו/או בדיקות דם, עבירות של סירוב להיבדק בדיקת שכרות, עבירות של נהיגה תחת השפעת אלכוהול ו/או סמים, תאונות דרכים שנגרמו עקב נהיגה בשכרות או תחת השפעת סמים ועוד.

שלילת רישיון ומעצר | ייעוץ וייצוג לנהגים אשר רישיונם נשלל מנהלתית ע"י משטרת ישראל עקב מעורבות בתאונת דרכים או עקב חשד לביצוע עבירת תנועה, לרבות הגשת ערר על ההחלטה לבית המשפט המוסמך. ייצוג בבתי המשפט לתעבורה בבקשות של שלילת רישיון הנהיגה עד לתום ההליכים המשפטיים, ו/או בבקשות מעצר, לרבות הגשת עררים על החלטות בית המשפט לתעבורה בנושאים אלה.

כתב אישום בגין תאונת דרכים | כתבי אישום בגין תאונות דרכים עם נפגעים או בגין תאונות דרכים שאירעו עקב עבירות תנועה חמורות (כגון # נהיגה בשכרות, מעבר ברמזור אדום, מהירות, פלאפון וכד').

עבירות תנועה | ייעוץ וייצוג בעבירות תנועה שונות, לרבות בעבירות מהירות, ועבירות מסוג ברירת משפט (כגון # פלאפון, רמזור אדום וכד') לגביהן טוען הלקוח כי הוא זכאי ומבקש להישפט בבית המשפט. ייעוץ וייצוג גם במקרים בהם הוגשו כנגד הלקוח מספר כתבי אישום שונים.

נהגים חדשים | ייעוץ וייצוג לנהגים חדשים שקיבלו דו"ח ו/או הוגש כנגדם כתב אישום בגין ביצוע עבירת תנועה או בגין מעורבות בתאונת דרכים.

משרד הרישוי והמכון הרפואי לבטיחות בדרכים | ייעוץ בנוגע לנושאים השונים הנתונים לסמכות משרד הרישוי והמכון הרפואי לבטיחות בדרכים, לרבות אי חידוש רישיון נהיגה, שלילת או הגבלת רישיון מטעמים רפואיים, ערר בגין החלטה לפסול/להגביל רישיון מטעמים רפואיים וכד'.