השניצליה קריות, קרית חיים

     
ראשי
משלוחים
תפריט
צרו קשר
   

הטעם המיוחד של השניצליה…

סניף השניצליה ברחוב אח"י אילת 10 בקרית חיים, בהנהלת גיא ממן ואושרי מלכה, הוא חלק מרשת הפועלת בענף כעשור ומציגה את השניצל הטוב ביותר והטעים ביותר העשוי מהפילה של החזה של העוף!

עסק מומלץ באזור חיפה

עסקים מומלצים בחיפה

במסגרת פעילותה הענפה של רשת השניצליה מיצבה עצמה ככוח עולה בענף ההסעדה בארץ ובעולם. כמו כן, מפעילים בסניף קרית חיים של השניצליה שירות משלוחים בקריות, באמצעותו הם מבצעים משלוחי אוכל לכל אזור קריות.

בשניצליה מציבים סטנדרטים חדשים בתחום ויוצרים שפה ייחודית, חדשנית, מהירה, טעימה ולא יקרה.

כאן באתר תוכלו להתרשם מהתפריט העשיר של השניצליה קרית חיים. אנו מבצעים גם שירות משלוחים בקריות.

משלוחים בקריות: שניצל, אוכל כשר, עסקיות

תולדות הרשת:

רשת השניצליה החלה את דרכה בפתיחת סניף אחד קטן בעיר הצפונית צפת, בשנת 2004.
ב-2010 רכש את הרשת יהודה אלמוזלינוס איש עסקים ממרכז הארץ, כשהרשת מנתה 22 סניפים פעילים. בזמן הרכישה החליט אלמוזלינוס על סגירתם של עשרה סניפים שלא תאמו את תוכנית הייעול שבנו לחברה. הוא מינף את הרשת וכיום היא מונה 44 סניפים ברחבי הארץ. בנוסף ישנה תוכנית להתרחבות מחוץ לישראל- בלונדון, וניו יורק.

אוכל כשר, כשרה בקריות. משלוחי שניצל, קבב ועוד

אז מה בעצם הסוד?

לדבריו של אלמוזלינוס, התיבולים הם הסוד של הרשת. בכל סניף ישנם שמונה טעמים שונים של שניצלים משובחים. ברשת משתמשים רק בפילה של חזה העוף שהוא עסיסי ורך. השניצלים מוגשים בתוך הבאגט הטרי של פילסברי הנאפה במקום. טיגון השניצלים נעשה בשמן קנולה בלבד. רק לאחר שהלקוח מבצע את ההזמנה מתחילים בהכנת האוכל- הכי טרי. כמובן שפיקוח על ניקיון, תברואה, וכשרות הם חלק מהערכים הבסיסיים של הרשת. כמו כן- המחיר אטרקטיבי ביחס למתחרים.

משלוחים בקריות 24 שעות | חייגו 04-8422332

משלוחי אוכל כשר בקריות, בעיקר שניצל, קבב ומגוון בשרים על האש

רקע:

אם חיפשתם משלוחים בקריות ממקום איכותי עם מוניטין הגעתם למקום הנכון. השניצליה מבצעת משלוחי שניצל כשר בקריות, משלוחי קבב בקריות, אוכל כשר בקריות ועוד. ניתן לומר ש"השניצליה" היא מסעדה בשרית וניתן לומר שמדובר בסנדוויץ' בר. שירות משלוחים שמפעיל המקום באזור קריות נחשב לאמין ומדויק. כמו כן במקום מציעים משלוחים כשרים: שניצל כשר, קבב כשר, מוקפצים וכד'. המקום פועל 24 שעות ביממה.

השניצליה קריות, משלוחי שניצל, אוכל 24 שעות בקריות

איך מגיעים אלינו?גם מנחם הורוביץ ביקר ברשת השניצליה